Za stopäťdesiat rokov bola krása našim východiskom.

Náš príbeh začal pred 150 rokmi spustením prvej výroby lodí pre tých, ktorých sa z celej Európy prišli pozrieť na krásy jazera Como. Dedičstvo Giovanniho Cranchiho, ktorý založil spoločnosť v roku 1870, sa odovzdáva z generácie na generáciu a aj dnes je to tá istá vízia, ktorá poháňa výrobu jácht Cranchi.

Dnes vyrábané lode sú väčšie a majú špičkové materiály a technológie, ktoré sú novým referenčným bodom tohto sektoru. Ale prísľub, ktorý dávame majiteľom lodí na celom svete, ostáva nezmenený - spojenie potešenia s krásou. Snúbenie jedinečnej krásy mora s pôžitkom z vlastnenia jachty je najčistejším vyjadrením toho najlepšieho z talianskeho dizajnu. Pretože krása je našim jediným kritériom. Je to tak už 150 rokov.

KRÁSA NÁS INŠPIRUJE A NAŠE VÝROBNÉ KAPACITY NÁS ODLIŠUJÚ OD KONKURENCIE

Dva závody v Lombardii pri jazere Como sú skutočné technologické chrámy.
V lisovni laminátov vytvárame zložité klimatizačné systémy schopné vymieňať vzduch a čistiť ho až 44 krát za hodinu.

Podľa princípov Industry 4.0 pracujú skúsení technici s robotmi v prísne kontrolovanom procese, ktorého každá fáza je naplánovaná a overovaná.

Dokonalosť sa dosahuje racionálnym a dôsledným prístupom v nepretržitom úsilí zabezpečovať absolútnu kvalitu.

ĽUĎSKÝ DOTYK

Od nášho vzniku boli pre nás ľudia vždy životne dôležití.

Môžete to vidieť všade. Je to v ľuďoch, ktorí dokážu rozoznať naše lode aj so zavretými očami jednoducho tak, že prejdú rukou cez trup, palubu alebo jemné detaily.

Sú to tí ľudia, ktorí nám pomáhali vyrásť do podoby, v ktorej sa práve nachádzame. Dokonca aj teraz, keď časti výrobného procesu vyžadujú sofistikované technologické postupy a automatizované výrobné metódy, títo ľudia sú pre nás stále dôležití.

Tvoria srdce a dušu našej spoločnosti, sú našim kompasom, ktorý udržiava náš kurz už od roku 1870.

TECHNOLÓGIE NÁS VEDÚ KU KRÁSE

Čerpáme inšpirácie z krásy, pretože to, čo chceme vytvoriť je krása. Tento výsledok dosahujeme investovaním do dizajnu a inžinierstva. Naše dizajnérske projekty sú koncipované v spolupráci s Christianom Grandeom, jednou zo žiarivých ikon sveta dizajnu, ktorý uchováva taliansku kvalitu.

Ním navrhnuté línie majú presnú podobu aj vďaka výsledkom nášho VaV oddelenia, ktorý sa venuje vývoju výrobných procesov pre každú z našich nových jácht. Dizajn, inžinierstvo, a to najlepšie z výrobných technológií slúžia na dosiahnutie absolútnej kvality.

ATELIÉR CRANCHI

Ateliér Cranchi je náš nový program, ktorý umožňuje majiteľom jácht prispôsobiť si loď podľa svojich očakávaní a vytvoriť ju jedinečnú. V spolupráci s dizajnérom Christianom Grandeom sme vytvorili farby, látky a materiály, ktoré plne vyjadrujú štýl a eleganciu talianskeho dizajnu. Tieto prvky môžete kombinovať podľa seba, samozrejme aj s ohľadom na odporúčania našich expertov, čím si môžete prispôsobiť jachtu podľa svojich želaní.

Doprajte svojmu štýlu a osobnosti slobodu počnúc výberom farebných kombinácií podľa novej farebnej škály Cranchi.

REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU

Vylezte na palubu a vyskúšajte si svoj obľúbený model priamo na vode. Vychutnajte si plavbu, užite si spôsob, akým sa loď správa na vlnách a zakúste jej výnimočné pohodlie.

Skúšobné centrum „Italo Monzino“ je ideálnym miestom pre túto skúsenosť, kde je k dispozícii celý rad lodí na otestovanie. Privíta vás exkluzívny jachtársky klub, ktorý sa nachádza v nádhernom prostredí a je ľahko dostupný z letísk v Benátkach a Terste.

KONTAKTUJTE SVOJHO DODÁVATEĽA PRE VIAC INFORMÁCIÍ

POMOC A PREVYBAVENIE

Servis Darsena Bellagio sa nachádza hneď vedľa skúšobného centra a ponúka vlastníkom lodí odvoz, odštartovanie a výmenu výbavy. Priamo na Sardínii sa má čoskoro otvoriť druhé takéto stredisko, ktoré bude využívať asistenčnú a servisnú sieť, ktorá je poskytovaná zákazníkom všade na svete, s priamou podporou odborných technikov Cranchi