GT280 / INVICTUS

Nová hranica dizajnu

GT 280, náš „prvorodený“ model, má ostrý a zároveň robustný "polovičný oblúk“. Jeho čisté strany sú riešené „ad hoc“ s homogénnymi prechodmi z tuhého na prázdne, s výnimkou okien a prívodov vzduchu, vytvoreného pomocou jednoduchých trhlín na zdôraznenie monolitických znakov účelne navrhnutých Christianom Grandeom. Vďaka tomuto špeciálnemu tvaru lodnej provy je zväčšená plávajúca dĺžka, čím je zaručená väčšia pozdĺžna stabilita a väčšie podpalubie, a tým pádom vyšší komfort v kabíne.

Dizajn

Dokonalá kombinácia materiálu, povrchových úprav a nábytku stelesňuje sen o ideálnej lodi pre dlhodobé pobyty a kontakty s prírodou, pri hľadaní tých hodnôt, ktoré vyvolávajú emócie späté s jednotlivými životnými momentami a gestami s našimi blízkymi.

Detaily sú kľúčové

Všetky lode Invictus sú výsledkom integrovaného dizajnu, v ktorom je každý detail súčasťou koherentného celku od prvotného nápadu až po spustenie na vodu.

Prevedenie a farba

Farba vytvára identitu. Koncept luxusu Invictus sa začína dizajnom lode a končí pri farbe, čím využíva tie najintímnejšie myšlienky zákazníka. Z tohto dôvodu Invictus ponúka široký výber chromatických farebných prevedení svojich modelov. Vďaka širokému výberu farieb a tónov je každá loď jedinečná a vzácna.
Kontaktujte nás
Odosielam požiadavku