GT280S / INVICTUS

„S“ pre šport

„S“ pre šport. Vo svojej novej palubnej konfigurácii, ktorá umožňuje celkovo až 500 hp motorov, prvá dáma Invictus dodáva nádych prepracovanému štýlu, vďaka ktorému je už dlho známa a oceňovaná. Mimoriadna jednoduchosť interiérov, vyváženosť línií a celková stabilita lode nemusia súperiť o priestor, palubné kapacity zabezpečujú maximálny komfort, ktorý je zvyčajne možné dosiahnuť len vo väčších lodiach. Dnes už je krása rýchlejšia.

Dizajn

Dokonalá kombinácia materiálu, povrchových úprav a nábytku stelesňuje sen o ideálnej lodi pre dlhodobé pobyty a kontakty s prírodou, pri hľadaní tých hodnôt, ktoré vyvolávajú emócie späté s jednotlivými životnými momentami a gestami s našimi blízkymi.

Detaily sú kľúčové

Všetky lode Invictus sú výsledkom integrovaného dizajnu, v ktorom je každý detail súčasťou koherentného celku od prvotného nápadu až po spustenie na vodu.

Prevedenie a farba

Farba vytvára identitu. Koncept luxusu Invictus sa začína dizajnom lode a končí pri farbe, čím využíva tie najintímnejšie myšlienok zákazníka. Z tohto dôvodu Invictus ponúka široký výber chromatických farebných prevedení svojich modelov. Vďaka širokému výberu farieb a tónov je každá loď jedinečná a vzácna.
Kontaktujte nás
Odosielam požiadavku