GT370 / INVICTUS

Nové hranice

Invictus GT 370, vývoj v luxuse sa nezastaví. Vďaka tomuto modelu boli dosiahnuté nové hranice krásy a elegancie. Charakteristickým prvkom tohto trupu, vyrezaného v materiáli takmer tak, ako to dokázala príroda sama, je „polovičný reverz“ typický pre GT. Ušľachtilosť a sila sa tu stretli v novej rovnováhe. GT 370 je vrchol luxusu a štýlu, prispôsobiteľný s jedinečnými prvkami pre lode tejto veľkosti, ako je otváracia strana, ktorú je možné na pobreží zmeniť na terasu, hydraulická platforma a celý zoznam voliteľných detailov, ktorých účinok je ešte výraznejší vďaka skúsenostiam Invictus Atelier. Súvislý rad okien na stranách sa otvárajú smerom k veľkému priestoru, čím zväčšujú pocit exkluzivity z plavby.

Dizajn

Dokonalá kombinácia materiálu, povrchových úprav a nábytku stelesňuje sen o ideálnej lodi pre dlhodobé pobyty a kontakty s prírodou, pri hľadaní tých hodnôt, ktoré vyvolávajú emócie späté s jednotlivými životnými momentami a gestami s našimi blízkymi.

Detaily sú kľúčové

Všetky lode Invictus sú výsledkom integrovaného dizajnu, v ktorom je každý detail súčasťou koherentného celku od prvotného nápadu až po spustenie na vodu.

Prevedenie a farba

Farba vytvára identitu. Koncept luxusu Invictus sa začína dizajnom lode a končí pri farbe, čím využíva tie najintímnejšie myšlienok zákazníka. Z tohto dôvodu Invictus ponúka široký výber chromatických farebných prevedení svojich modelov. Vďaka širokému výberu farieb a tónov je každá loď jedinečná a vzácna.

Technical data

Length overall
11,4 m
Maximun beam
3,5 m
Maximum height
3,0 m
Weight*
6900 kg
Capacity
1350 kg
Person capacity
12
Engine diesel
Volvo Penta D4 2×300 hp
MerCruiser 4.2 V8 2×370 hp
Maximum speed*
40 kn (Volvo Diesel)
44 kn (MerCruiser Diesel)
Cruising speed
26 kn
Fridge
200 l
Fuel capacity
740 l
Water capacity
180 l
Building material
Fiber glass
Design
Christian Grande
Shipyard
Cantieri Aschenez
Kontaktujte nás
Odosielam požiadavku