GT320 / INVICTUS

Štýl bez kompromisov

320 GT svojou veľkosťou leží presne medzi sériovými sestrami 370 GT a 280 GT spájajúca ich dominantné vlastnosti a je ideálna pre tých, ktorí nemajú radi kompromisy. Môže byť vybavená jedným motorom, ako napríklad model GT 280, ale takisto sa jedná o najmenšiu loď z rady Invictus, ktorá môže byť vybavená aj dvomi motormi, ako napríklad model GT 370. Z rady GT zdedila kľúčové štýly, dizajn, komfort a výkon. Bohatý materiál a silný charakter, objemová rovnováha a elegancia línií vracajú zreteľné vnímanie krásy v každom detaile. Jej kompaktné rozmery sa nesnažia popierať zámer vyrovnať sa úrovni štandardného luxusu väčších lodí. Najnáročnejší majitelia lodí, ktorí hľadajú štýlové, pohodlné a výkonné lode, sa nemusia ničoho vzdať. Príslušenstvo a výbavu pre model GT 320 je možné prispôsobiť pomocou návrhov Atelier Invictus.

Dizajn

Dokonalá kombinácia materiálu, povrchových úprav a nábytku stelesňuje sen o ideálnej lodi pre dlhodobé pobyty a kontakty s prírodou, pri hľadaní tých hodnôt, ktoré vyvolávajú emócie späté s jednotlivými životnými momentami a gestami s našimi blízkymi.

Detaily sú kľúčové

Všetky lode Invictus sú výsledkom integrovaného dizajnu, v ktorom je každý detail súčasťou koherentného celku od prvotného nápadu až po spustenie na vodu.

Prevedenie a farba

Farba vytvára identitu. Koncept luxusu Invictus sa začína dizajnom lode a končí pri farbe, čím využíva tie najintímnejšie myšlienky zákazníka. Z tohto dôvodu Invictus ponúka široký výber chromatických farebných prevedení svojich modelov. Vďaka širokému výberu farieb a tónov je každá loď jedinečná a vzácna.

Technická špecifikácia

Length overall
9,97 m
Maximun beam
3,0 m
Person capacity
B10
Hp max permitted
2×350 cv
Fuel capacity
740 l
Building material
Fiber Glass
Design
Christian Grande
Shipyard
Cantieri Aschenez
Kontaktujte nás
Odosielam požiadavku