TT280 / INVICTUS

Dokonalý tvar pre sprievodné plavby

Pre majiteľov lodí, ktorí nemajú radi žiadne kompromisy, je nový model TT 280 ideálnou voľbou aj na účely sprievodnej plavby pre maxi jachty. Každý aspekt série TT ponúka flexibilitu, pohodlie a bezpečnosť, všetko snúbené do toho najlepšieho štýlu. Jeho poslaním je byť pokročilou sprievodnou loďou vyjadrenou pomocou vyváženej kombinácie vyberaných náterov a pohodlných tvarov, vďaka ktorým sa loď stáva multifunkčným podporným plavidlom na účely zväčšenia luxusu vášho životného priestoru, či už sa jedná o mega jachtu, súkromný prístav alebo vilu na nábreží. Výskum elegancie sa spája s funkčným projektom a „polovičnou reverznou“ provou, čo ho odlišuje od plavidiel skôr zameraných na „voľný čas“ a ktorý poskytuje väčšie podpalubie na zabezpečenie jednotlivých potrieb a želaní zákazníka. Vnútorný priestor je vybavený tak, aby bol úložný priestor, sprcha a šatňa v jednej pohodlnej a dobre vybavenej miestnosti. Boky trupu majú integrovaný systém blatníkov v tvare trupu, ktorý poskytuje maximálnu ochranu a zaručuje dobrú manévrovateľnosť. Tento inovatívny systém sa prispôsobí na krásu a jedinečnosť daného prostredia.

Dizajn

Dokonalá kombinácia materiálu, povrchových úprav a nábytku stelesňuje sen o ideálnej lodi pre dlhodobé pobyty a kontakty s prírodou, pri hľadaní tých hodnôt, ktoré vyvolávajú emócie späté s jednotlivými životnými momentami a gestami s našimi blízkymi.

Detaily sú kľúčové

Všetky lode Invictus sú výsledkom integrovaného dizajnu, v ktorom je každý detail súčasťou koherentného celku od prvotného nápadu až po spustenie na vodu.

Prevedenie a farba

Farba vytvára identitu. Koncept luxusu Invictus sa začína dizajnom lode a končí pri farbe, čím využíva tie najintímnejšie myšlienky zákazníka. Z tohto dôvodu Invictus ponúka široký výber chromatických farebných prevedení svojich modelov. Vďaka širokému výberu farieb a tónov je každá loď jedinečná a vzácna.
Kontaktujte nás
Odosielam požiadavku